Datum upisa : 16.03.2010
Lokacija : Jagodina

Pravila lige Empty
PočaljiNaslov: Pravila lige   Pravila lige EmptySub Maj 01, 2010 12:53 pm

1. Timovi su duzni da se pojave na server 10 minuta pre pocetka meca. Ukoliko se ne pojave 10 minuta posle predvidjenog pocetka meca, sledi pobeda ekipi koja se pojavila na server 16:0.

2.SS-ove cete uzeti na pocetku cw-a (u smoke rundi) i postavicete ih ako protivnicka ekipa to bude trazila od vas. Ekipa moze da trazi SS protivniku u roku od 2 sata po zavrsetku cw-a, a protivnik mora ostaviti SS-ove u roku od 24h od trazenja ss-a.

3.Samo lider team-a moze komunicirati sa sudijom i prijaviti svaku nepravilnost tokom cw-a. Ukoliko to rade i ostali igraci, sledi opomena, pa diskvalifikacija ekipe sa turnira.

4.Strogo je zabranjeno prozivanje protivnicke ekipe i vredjanje sudije. Sledi opomena, pa diskvalifikacija ekipe sa turnira.

5.Silent Run je dozvoljen.

6.Prilikom KNIFE runde, timovi su duzni da drop-aju sva oruzija u bazi i ostave samo noz. Zabranjeni su bilo kakvi boost-ovi igraca u KNIFE rundi. Bezanje igraca po mapi u KNIFE rundi je zabranjeno (nepostovanje ovog pravila bice kaznjeno gubitkom KNIFE runde, i protivnicki team ce birati stranu).

7.Igraju samo clanovi klana koji su prijavljeni na forumu.

8.Nece biti dozvoljeno odlaganje meceva.

9.Zabranjeno je koristiti takticki stit i rafalni snajper. Nepostovanje ovog pravila dovesce do kaznjavanja klana.

10.Silent plant je strogo zabranjen.Nepostovanje ovog pravila dovesce do poraza ekipe koja ga nije postovala.

11.Pauzu na mecu moze postaviti samo admin, ukoliko to rade igraci iz klana, dobice opomenu, ukoliko nastave, pripisuje se DW protivnickoj ekipi.

12.Svako nepostovanje nekih od ovih pravila bice sankcionisano.

Nagrada nece biti posto nam je prva liga, a i ne verujem da ce neko igrati zbog nagrada. GL^HF